Vstřikovací lisy, vstřikování a lisovna plastů, historie a současnost

Vstřikovací lisy Selex

Vstřikovací lis Vám nabídneme přesně dle požadavků. Konzultace a cenová nabídka na míru Vašich potřeb. Nejběžnější velikosti vstřikolisů máme skladem. Dodáme rovněž i vybavení lisovny plastů, robotické manipulátory, sušičky a nasavače granulátu, drtiče vtoků, regranulační linky.....

Historie společnosti

Společnost Vstřikovací systémy pro plast s.r.o., vstoupila na český a slovenský trh vstřikování plastů v roce 2005. Firma vznikla v roce 1995 jako zpracovatel plastů a vystupovala pod názvem Hanhartplast, nacházela se v Chropyni, kde byla i lisovna plastů.

Po roce 2002 se společnost přetransformovala na obchodní firmu, zabývající se prodejem vstřikolisů a technologie z Jižní Koreje. V současné době firma působí jako úspěšný prodejce technologií na vstřikování plastů.

Ve snaze vytvořit pro své české a slovenské zákazníky co nejlepší zázemí, dokončila naše společnost v průběhu roku 2007, výstavbu nového technologického centra - zaměřeného na vstřikování plastů, ve Šternberku a přesunula sem z Chropyně všechny své aktivity.

V nových firemních prostorách je na ploše téměř 400 m2 situováno obchodní oddělení, administrativní zázemí, vybavený sklad náhradních dílů, školicí středisko a předváděcí hala vybavená vstřikovacími lisy Woojin Selex. Tyto stroje jsou k dispozici pro potřeby školení, zkoušení forem a k prezentaci prodejního programu firmy Vstřikovací systémy pro plast.